Poprzedni temat «» Następny temat
Przeskoki - konto Wendy
Autor Wiadomość
Wendy 


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 5542
Wysłany: 2018-01-08, 20:25   Przeskoki - konto Wendy

Nicole Keyek
Nicole nadal pracowała w Temptation. Imprezowała i dobrze się bawiła ze swoimi klientami i nie tylko.

Ophelia Millais
Ophelia przez cały czas pracowała w Pubie u Jacksona, nie szukała innej pracy, bo w tej się całkiem dobrze odnalazła. Poznawała coraz więcej ludzi i coraz lepiej się czuła w tym miasteczku.

Ostatnio zmieniony przez Wendy 2020-01-04, 01:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wendy 


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 5542
Wysłany: 2019-03-27, 19:08   

Nicole Keyek
Nicole miała chyba trzy najcięższe miesiące w jej życiu. Pracowała w NC i spełniała fantazje erotyczne Arthura. Po pracy tam a w zasadzie w międzyczasie jeździła do nowej pracy żeby przygotować się do pokazu mody. Miała przez to bardzo mało czasu dla Tony'ego, co skończyło się oziebieniem ich kontaktów i to całkiem konkretnie. W szczególności że raz zrobił jej awanturę o Arthura. Miał dosyć tego że z nim sypia. W tym czasie Tony spędzał swój czas z Anna - dziewczyna z pizzerii. Nicole ich raz spotkała na mieście. A w zasadzie zobaczyła bo oni jej nie.. Przyszła wtedy do Arthura.

Ophelia Millais
Ophelia była szczęśliwa. Dobrze im się układało z Mikiem. Często się spotykali z Johnsonami. Pracowała w pubie i jakoś się jej udawało zadowolić kuzyna, co do rozwoju tego miejsca. Zorganizowała nawet jakieś wieczorki z otwartym mikrofonem więc było tamn całkiem zabawnie.

Wendy Rowe
Wendy po spędzonym z Garrym sylwestrze myślała że jakoś się wszystko ułoży. Jednak po powrocie do LB, chłopak zaczął bardzo dużo trenować. Początkowo mu pomagała. Jednak ze nie poradził sobie z tą agresja to w końcu zgodziła się na to jego MMA. Nie podobało się jej to, więc swoje wolne chwile spędzała z Joshem. Z którym coraz mocniej się zaprzyjaźniła i mówiła mu o wszystkim. W połowie marca Wendy dostała telefon. Okazało się że ojciec wylądował w szpitalu i po operacji pozostaje w śpiączce. Wendy natychmiast tam poleciała. O dwóch tygodniach jednak ojciec zmarł. Załamana dziewczyna dała znać bratu więc Jace i Sjana orzylecieli na pogrzeb. Garry miał wtedy swoją pierwszą walkę więc nie mógł się urwać. Okazało się, że ojciec nie zostawił im nic w spadku, więc po ogłoszeniu Testamentu wrócili do USA. Wendy jednak nie mogła się pogodzić ze śmiercią ojca, dlatego wzięła całą dokumentację medyczna i zwróciła się do Josha o pomoc w zrozumieniu wszystkiego. Wytłumaczył jej i ich spotkanie zakończyło się pocałunkiem. Przestraszona dziewczyna zaczęła unikać Josha. Nie umiała sobie poradzić z sytuacją zupełnie.

Amelia Windsor
Ami przez jakiś czas spotykała się z Joy. I bardzo dobrze im się układało do momentu kiedy Ami nie zaprojektowała nowej linii i nie poprosiła Joy by została twarzą kampanii. Nie chciała mieszać życia zawodowego z osobistym, czego Joy zupełnie nie zrozumiała. Ich spotkania były sporadyczne i w zasadzie wszystko co zbudowały do tej pory prysnęło jak mydlana bańka. Ami nie spodziewała się że to zrobi na niej aż tak duże wrażenie i że będzie jej tak źle. Dochodzi do wniosku że czuję do Joy i to sporo...

_________________
Amelia Windsor Monica Baby Castello Olivia Hamilton - Peck
lingerie designer || ur. 7.02.1991r. bad girl || 1.05.1996 r. estate agent || ur. 17.03. 1993r.

dom karta postaci relacje komórka *** dom karta postaci relacje komórka *** dom karta postaci relacje komórka facebook
Nicole Keyek Wendy Rowe Ophelia Millais
model and dancer || ur. 17.04.1995r. lifeguard/fitnes trainer || ur. 4.05.1991r. bartender in PUB || ur. 2.06.1992

dom karta postaci relacje komórka facebook *** dom karta postaci relacje komórka *** dom karta postaci relacje komórka facebook
 
     
Wendy 


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 5542
Wysłany: 2020-01-05, 16:54   

Nicole Keyek
Nicole całkiem dobrze układało się z Tonym i nawet był z nią na kilku sesjach, poznając tajniki jej pracy, dobrze się bawiąc i zwiedzając fajne miejsca. Sielanka prysnela w okolicach listopada, kiedy to Nicole przyjechala do NC aby odebrać Tonyego z pracy i niedopatrzenie zostawiła swoją torebkę na podłodze gdy rozmawiała z koleżanką z dawnej pracy. Okazało się że ktoś jej podrzucić spore ilości narkotyków i trafiła za kratki w oczekiwaniu na proces. Jako kryminalistka straciła kilka kontraktów na pokazy mody i sesje zdjęciowe, co sprawiło że normalnie ja roznosiło. Może i udało by się jej wyjść za kaucja.. Jednak właśnie przez te wieści była dość agresywna, dlatego postanowiono że musi czekać na rozprawę za kratkami. Początkowo Tony ja wspierał i podtrzymywał na duchu, jednak im dłużej ona siedziała tym większy wpływ na niego miał Artur i tym było gorzej. Tony przestał jej ufać i jej wierzyć.. I ogólnie traktował ją jako cpunke. Początkiem stycznia Nicole miała rozprawę, na której uznana winna posiadania narkotyków, została skazana na areszt domowy.

Ophelia Millais
Ophelia przez cały czas prowadziła pub i w zasadzie planowała z Mikiem przyszłość. Skończyli spłacać chatę Izz i już byłoby super, gdyby nie to że pewnego dnia Mike wrócił z pracy i oznajmił jej ze się wyprowadza, ponieważ znalazł sobie inną kobietę - starsza od niego Panią buissnesswoman, która trenował.. Okazało się że ostro ja też pieprzył przez cały ten czas.. Dał Oph czas na spłacenie go z domu i ja zostawił. Oph się tego zupełnie nie spodziewała! Miała ochotę rozszarpac gnoja.. Jednak się nie załamała, nie chciała mu dać tej satysfakcji! Spłaca w ratach mu kasę za dom. Zaprzyjaźniła się z Tonym, który często topil smutki w kieliszku w pubie.. Dobrze się im gadało o straconym zaufaniu do swoich partnerów.

Wendy Rowe
Wendy mieszka z Joshem i jakoś próbują się dotrzeć, jak to w związku. Podoba się jej ze faktycznie dużo czasu stara się spędzać w domu z nią i z psami. Nie do końca podobała się jej jego znajomość z Panią weterynarz, jednak gdy ja poznała przestała być zazdrosna.. Nie wie, że Josh kupił działkę. Ona grzecznie co miesiąc odkłada kasę na wakacje. W listopadzie Jace i Sjana stracili dziecko i Wendy jako samarytanka chciała ich jakoś wyzbierać.. Początkowo jakoś się trzymali, ale gdy ruszyli rownias pochyla to nawet Wendy nie była w stanie ich przywrócić do ładu i składu. Przez cały ten czas strasznie się wstydziła za swojego brata przed Joshem. Po prostu miała przed oczami zderzenie dwóch światów. Poważnego Pana doktora i braciszka cpuna. Strasznie w niektórych ciężkich chwilach brakowało jej Garryego, ale nie miała odwagi do niego zadzwonić.. Stan Sjany i Jacea mocno odbił się na Wendy i jej związku, dlatego postanowiła się skupić na swoim szczęściu i już rzadziej bywa u brata.

Amelia Windsor
Ami przez cały czas jest z Joy i są szczęśliwe. Załatwiła jej księgowa.. I pozwoliła sobie zrobić malutki tatuaż na nadgarstku. Są naprawdę szczęśliwe i czasem sobie wyjeżdżają za miasto albo do winnicy albo gdzieś na sesję Joy. Czasem spotykają się z Joelem, który kupił psa i zaczął spotykać się z młodziutka weterynarz xD

Leah Clemens
Leah coraz lepiej się czuła w pracy i coraz pewniej jej to przychodzilo. Zaprzyjaźniała się z coraz większą ilością ludzi i dobrze się z tym czuła. Razem z Joshem ratowała konie z opresji, sporo przy tym czasu spędzała w stadninie. Spotykała się na randki z Joelem. Było ich kilka.. I chłopak sobie do serca wziął chyba stwierdzenie 'take it slow', bo kilka razy się całowali, ale jeszcze do łóżka nie poszli, co ja frustrowało na tyle mocno, że w końcu wyglądała się o tym Codyemu i jego chłopakowi, z którymi też spędzała sporo czasu.

Olivia Hamilton
Olivia pojechała z Mayka i rodzicami DO Sydney na jej zawody iprzy okazji odwiedzić babcie. Okazało się że jest ona w ciężkim stanie dlatego rodzice wrócili do Stanów by załatwić swoje sprawy a potem pojechali do babci. Sprawy załatwili następująco - na bliźniaków przepisali domek na plaży. Liv dostała sporą pożyczkę na rozpoczęcie swojej firmy a do tego dostała pełnomocnictwa do firmy ojca. Mayka na początku swirowala z powodu domu jednak koniec końców się uspokoiła. Olivia poświęciła się swojej firmie na tyle że kupowała nieruchomości, remontowała je i sprzedawała wyższej cenie. Nawiązała więc kontakt z Garrym który wykonuje jej remonty oraz z Kevinem, którego firma projektuje jej wnętrza a remontowanych domach. Spotkania biznesowe i liczne obiady by omówić szczegóły w końcu zakończyły się gorącym seksem więc.. Kev ma romans a Liv doskonały seks.

 
     
Wendy 


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 5542
Wysłany: 2021-05-01, 20:16   

Nicole Keyek
We wrześniu była na panieńskim Sam a potem z Tonym na ślubie McNeilów xD Ogólnie dobrze im się układało. On sobie pracował w klubie, ona znów wróciła do branży z coraz lepszymi ofertami. W listopadzie w końcu wystąpiła w pokazie Victoria Secret, na który oczywiście do NY zaprosiła poza Tony'm to Bena i Sam. A potem sobie żyli z dnia na dzień, spokojnie.. czasem Nicole miała dłuższe wyjazdy gdzieś na sesje.. czasem on z nią jeździł.. Na święta i Sylwestra wyjechali sobie do jej rodziców do Bukaresztu w Rumunii odbijając sobie poniekąd wakacje, kiedy to nigdzie w tym roku nie byli. Spotykali się też wiadomo na różne imprezki czy posiadówy z przyjaciółmi...

Ophelia Millais
Garrett świetnie sie dogadywał z Ophelią. Mieszkali razem u niej w domu, ale jego mieszkanie nadal było jego własnością... Udało im się skutecznie wyremontować pub i zamontować monitoring. W tym ostatnim pomógł mu Jace, który zaprogramował wszystko tak by tylko Oph mogła mieć dostęp do kamer nawet zdalnie. Gdy pub ruszył to Gary mógł wrócić do wzmożonych treningów, a Ophelia zajmowała się dobytkiem, pod czujnym okiem ochrony.

Wendy Rowe
Po przeprowadzce do nowego domu wszystko ruszyło z kopyta! Josh pracował na pół etatu w szpitalu i pół w klinice, robił doktorat i zajmował się ukochaną <3 starali się tak układać grafiki by mieć czas dla siebie nawzajem. Potrzebowali kasy, więc nie było łatwo, ale spłacili już 5 rat i dalej mieli za co żyć! Więc pełen sukces. Co jakiś czas udało im się wyjechać za miasto chociażby do stadniny by się zresetować, ale większość czasu poświęcali i tak swojej działce i meblowaniu domu. Gdy Jace został aresztowany bezskutecznie starali się dotrzeć do Sjany. Całe szczęście, że Jace wyszedł i udało im się spędzić wspólnie sylwestra. Gdy zaczęło się robić ciepło, Wendy pracowała również na plaży jako ratownik.

Amelia Windsor
U dziewczyn wszystko po staremu.. nadal pracują.. Ami miała nową nową kolekcję. Ogólnie częściej sobie imprezowały dziewczyny. Kiedy Joel się rozstał z Leą, zwietrzyły okazję i zamiast od czasu do czasu szukać facetów w NC to sobie sprawiały trójkąciki z Joelem xD Na początku grudnia dziewczyny sobie wyjechały na narty do Vail na tydzień a potem wróciły i na Wigilię i I dzień świąt zaprosiły Joela. W II dzień przyszli do nich Eva z Willem. A Sylwestra spędziły u Joela wraz z Kevinem i Olivią..

Olivia Hamilton
U Kevina i Olivii było całkiem fajnie. Pracowali, współpracowali.. czasem sobie wyjeżdżali na weekendy tylko we dwoje. W niektóre wiadomo.. dzieci spędzały u nich z nimi. Mike sie wyprowadził więc teraz mieli całą chatę dla siebie już. Wigilie spędzili u Maxa i Mayi z rodzicami wszystkimi i Mikiem ofc. Święta spędzili sobie razem w domu a na Sylwestra poszli do Joela bawiąc sie razem z Amelią i Joy. Na początku roku popłynęli sobie w rejs jachtem, robiąc sobie długie zasłużone wakacje. Popłynęli w stronę wysp Galapagos i gdy tam dopłynęli, Kevin wyskoczył z pytaniem, czy za niego wyjdzie, akurat zbiegło się to z Walentynkami. Zaskoczona Liv się zgodziła, ale pod warunkiem, że zrobią to właśnie tam i na plaży, bez zbędnych imprez i formalności. I tak też zrobili. Pobrali się 20 lutego, na Santa Fe. Potem popłynęli z powrotem.

  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 7