Poprzedni temat «» Następny temat
Julia & Sjana & Eva & Joshua
Autor Wiadomość
Julia Grace 


Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 17897
Wysłany: 2015-10-31, 17:01   Julia & Sjana & Eva & Joshua

Julka wróciła z Charliem z wakacji. Starała się jak mogła by nie spotykać Miszy, jednak on zawsze znalazł sposób by ją zdenerwować. Mimo, że chciała się odizolować od chłopaka to jednak wspomnienia powróciły i nie dają jej spokoju. Po wakacjach na Bali, brała udział w ulicznym wyścigu w NY razem z Ianem. Zajęli 2 miejsce w kategorii drużynowej, a później uczcili to jak należy. Tydzień później Jula tak jak obiecała, jechała w umówione miejsce w LA by spotkać się z Jamiem, jednak tuż przed miastem uderzyła w przebiegającą sarnę i skasowała Szewiego :( Na spotkanie oczywiście nie zdążyła, a na dodatek otrzymała ogromny mandat za nie dozwoloną prędkość. Sama trafiła do szpitala ze złamaną ręką. Ian musiał odebrać ją i samochód, który dostał do naprawy. Jej relacje z Vicem są bez zmian, nie licząc jego irytacji gdy przyniosła do domu 2 młode króliki wciskając mu kit, że z nimi zostają. W rzeczywistości dwa dni i 4 przegryzione kable w salonie później, Jula oddała je kumplowi, który ma węża boa. Wróciła na studia, to już przed ostatni rok studiów dla niej.


Infinity po powrocie do LB oddała się zupełnie treningom, zwierzętom i Kevinowi (czyli norma). Tak jak obiecała, siedziała w mieście i nie uciekała swojemu narzeczonemu jednak chyba tylko ciałem, ponieważ duchem coraz częściej czuła jak bardzo się od siebie różnią. Starała się jak mogła spędzać z nim każdą wolną chwilę, zabierała go na treningi i pomieszkiwała u niego częściej niż zwykle. Z Jamiem widywała się regularnie i dbała o jego zdrowe odżywianie się. Kibicuje jemu i Kath. Mimo, że chciała wrócić na studia, odpuściła sobie, teraz jedynie bierze czynny udział w różnego typu kursach i szkoleniach.
_________________
Julia Coopland (17/07/93) NC manager|| Eva McGregor (20/01/01) Licealistka

Phone & Home|| Phone&Home
Joshua Walker (07/08/86) Chirurg || Sjana Moore (01/01/90) See Moore owner

home / phone || Home & Phone
Ostatnio zmieniony przez Julia Grace 2022-04-25, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Julia Grace 


Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 17897
Wysłany: 2016-04-24, 21:10   

Julia: Julia aktywnie uczestniczyła z Ianem w wyścigach samochodowych i już powoli zaczynała podejrzewać chłopaka o jakiś romansik bo coś jej rozkwitł ten przyjaciel, ale nie przyznawał się, a i ona nie chciała go dusić. Co do Miszy to starała się unikać kontaktu jak tylko mogła, ale no nie zawsze się dało. Wielkanoc spędziła z Charliem w Lakewood i chociaż się starała jak mogła to i tak kłócili się co chwilę, ale taka już jest ta ich miłość. W trakcie tych kilku miesięcy starała się być otwarta na znajomych Charliego dlatego też spotykali się co jakiś czas z Jaxem i Izzy. Julia ukończyła pisanie pracy, którą obroniła we wcześniejszym terminie, jednak by wspomóc FGC zapisała się na kilka kursów i zaczęła ćwiczyć. Całą kasę z wyścigów odkładała na konto i ogólnie zaciągnęła pasa ponieważ postanowiła wyremontować dom. Na grobie Angusa była 2 razy, sama. Zaliczyła kilka bójek, ale wyszła z nich obronną ręką.

Infinity: Jak tylko temperatura trochę się podniosła to Infinity ruszyła z budową domu. W zasadzie spędzała tam cały swój wolny czas pomagając ekipie i mega się angażując w każdy centymetr budynku. Gdy zamknęli już budowę pozostało wykończenie, które jest najcięższe, więc tu już skorzystała z pomocy Kevina i wspólnie wszystko ładnie uzgadniali. W międzyczasie pojechali z Kevinem na karnawał do Rio by Infinity mogła zarobić pieniądze jak to robi co roku i przekazać je na szczytne cele. Gdy tylko natrafiała się okazja i w okolicy organizowano zawody - Infinity tam była. Wygrała nawet kilka z nich, nigdy nie spadała poniżej 10 miejsca. Wielkanoc spędzili u rodziców Kevina gdzie Nez mogła poduczyć jego mamę fajnych przepisów. Nawet lubiła tam jeździć. Pomimo wielu niesnasek Infinity towarzyszyła Kevinowi w kilku spotkaniach z Joelem i Meg. Te miesiące były bardzo intensywne dla panny Santiago. W kwietniu wreszcie wybrała się z Kevinem do Farm Sanctuary gdzie spędzili 2 tygodnie pomagając na farmie w opiece nad zwierzętami. Jeśli chodzi o Jamiego to gdy tylko już dali radę się spotkać byli dla siebie na wyłączność.

Sjana: Studio fotografii całkiem dobrze się rozkręciło, Sjana dużo pracowała też w domu i w końcu postanowiła zatrudnić kogoś do pomocy. Kevin pomógł jej z remontem i studio nabrało nowego wyglądu. Coraz częściej czuła, że Misza to nie byle kto dla niej i że znaczy on dla niej coś więcej niż przyjaciel jednak nigdy się do tego nie przyznała przed nim. Przyznała się za to Josepine. Sjana aktywnie uczestniczyła w nocnym życiu LB. W lutym zaprosiła Miszę do Australii by spędzić tam 2 tygodnie i odpocząć od LB.
_________________
Julia Coopland (17/07/93) NC manager|| Eva McGregor (20/01/01) Licealistka

Phone & Home|| Phone&Home
Joshua Walker (07/08/86) Chirurg || Sjana Moore (01/01/90) See Moore owner

home / phone || Home & Phone
 
     
Julia Grace 


Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 17897
Wysłany: 2019-03-27, 18:49   

Infinity: Póki co odpuściła adopcję, wzięła się za siebie skoro Kevin też miał swoje sportowe pasje to ona postanowiła, że przebiegnie maraton. Restauracja się rozwinęła, teraz ma drugi lokal w LA, ale bywa tam tylko raz w miesiącu ponieważ przekazała "władzę" w niej swojemu zaufanemu pracownikowi. Razem z Kevinem i resztą rodziny byli w Brazylii na karnawale. Udało im się spotkać z rodzicami Nezki, ale było to bardzo sztywne spotkanie, więc raz na rok im wystarczy. Do kwietnia mieli pod opieką dwa psiaki na dom tymczasowy z pilnej interwencji.

Julia: Otworzyła wreszcie nową część NC i pozbyła się wszelkich klientów. Dalej pracuje w NC jako manager, ale w krótszym wymiarze czasu i za więcej kasy. Brała udział w kilku wyścigach razem z Ianem, ale to już bardziej dla rozrywki niż dla kasy. Skoro miała więcej czasu to skończyła staż w gazecie. W lutym okazało się, że w NC nielegalnie pracuje Eva, więc Jula niechcący zrobiła jej aferę o to w mieszkaniu, jak się później okazało Joy też to słyszała. W marcu zauważyła Jo i Bradleya, których dokładnie obserwowała i jak się okazało ta dwójka nieźle się ze sobą bawiła więc za cel postawiła sobie pogadankę z Jo.

Sjana: Po Sylwestrze zaczęli starać się z Jaceem o dziecko jednak lekarze kazali im to nieco odłożyć ze względu na zdrowie Sjany. Przeprowadzili się z Jaccem do bloku w którym mieszkają Garrett i Wendy. Stare mieszkanie Sjana wynajmuje. Dziewczyna miała sporo sesji do gazet i dużo zleceń więc spokojnie było ich stać na zakup mieszkania bez kredytu. Kilka razy zajmowali się też dzieciaczkami Pecków <3 więc nabrali wprawy z Jaceem. Byli też na pogrzebie ojca Jacea i Wendy w Anglii. Sjana wspierała Wendy bo Jace tego nie potrzebował no i jak się okazało, dziewczyna miała problemy sercowe, więc wiadomo, że Sjanka jako, że zna Josha...potajemnie kibicuje im :x Sjana obecnie skupia się bardziej na sesjach niż na studio więc ma nienormowany czas pracy, ale może poświęcać Jaceowi i sobie dużo czasu.

Eva spotykała się z Emilly, ale wciąż jej nie powiedziała o swoim uczuciu do Willa. Starała się unikać spotykania ich w jednym czasie, ale skoro spotykała się częściej z Willem to potrzebowała też więcej pieniędzy. W klubie poznała dziewczynę pracującą w NC, dziewczyna skarżyła jej się, że narzeczony grozi jej zerwaniem, a ona potrzebuje kasy na ślub więc dziewczyny zgadały się tak, że Eva będzie pracować w NC pod maską, dostanie za to 30% wypłaty co i tak wynosiło więcej niż to co zarabiała w klubie. Niestety raz się spóźniła przez co zwróciła na siebie uwagę Julii. Julia przyszła do niej do mieszkania i ją ochrzaniła, pech chciał, że Joy była w mieszkaniu i wszystko słyszała. Rozpętała się burza no i Eva zwiała do Noah na kilka dni. Później trafiła też na chwilę do Jacea i Sjany. Jakoś musiała sobie radzić po tej wojnie. Teraz już mieszka normalnie z Joy, ale kontakty mają jeszcze gorsze niż miały.
_________________
Julia Coopland (17/07/93) NC manager|| Eva McGregor (20/01/01) Licealistka

Phone & Home|| Phone&Home
Joshua Walker (07/08/86) Chirurg || Sjana Moore (01/01/90) See Moore owner

home / phone || Home & Phone
 
     
Julia Grace 


Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 17897
Wysłany: 2020-01-05, 14:13   

PRZESKOK OD KOŃCA SIERPNIA 2019 DO POCZĄTKU STYCZNIA 2020


Julia Coopland: Wraz z Ryanem wiedli spokojne życie. Trochę za spokojne, jednak czas umilały im wyjazdy - pierwszy do NY gdzie Julia dorwała frajera, który ją okradł a po ich spotkaniu ślad po nim zaginął. Drugi do Norwegii gdzie spędzili dwa tygodnie podróży poślubnej i mogli odpocząć totalnie od wszystkiego zaszyci w domku wśród śniegów <3 Po powrocie Julia spotkała na swej drodze Sjanę, której pomogła na ulicy - jak się później okazało Sjana poroniła, w tym samym czasie Jace trafił do aresztu więc Julia go wyciągnęła przy pomocy swoich kontaktów. Wpłynęło to na nią nieco i musiała udać się na jednodniową wycieczkę by odwiedzić grób swego syna. Poza tym NC dobrze prosperuje, Julia jest tam tylko kilka razy w tygodniu i większość wieczorów i nocy spędza ze swoim mężem. Dalej robi szemrane interesy by się bogacić, ale takie, które nie wymagają od niej narażania Ryana.

Joshua Walker: Josh pomimo, że wrócił do pracy w szpitalu w LB znajdował czas na pogodzenie pracy z życiem towarzyskim. Każdą wolną chwilę spędzał z Wendy i psami by pokazać jej, że życie z lekarzem wcale nie jest takie złe ;) Spędzali też trochę czasu na spotkaniach z Sjaną i Jaceem. Josh miał kilka wyjazdów na konferencje medyczne, ale nie dłużej niż na 3 dni. Podczas swoich wizyt w stadninie poznał Panią weterynarz z którą zaczął nieco współpracować przy wyciąganiu koni z opresji. W tajemnicy przed Wendy zakupił działkę budowlaną - to dobra inwestycja nawet jeśli się na niej nie wybuduje. Wszystko szło wręcz idealnie dopóki Sjana nie poroniła co pociągnęło za sobą Jacea, a przez to i Wendy w ponury nastrój.

Sjana Moore: Sjana od samego początku strasznie starała się utrzymać ciążę, jednak jej organizm chyba nie chciał jej pomagać bo czuła się strasznie zmęczona i słaba. Wraz z Jaceem zrobili mini imprezę w 10 tygodniu ciąży dla znajomych by poinformować ich o tej cudownej wiadomości. Mimo słabego samopoczucia Sjana otrzymuje super szansę współpracy z gazetą Ryana i z ogromnym strachem spotyka się z nim by ustalić szczegóły. Wracając ze spotkania dostrzega Julię co wywołuje u niej bezpodstawny atak paniki i sprawia, że dziewczyna traci przytomność. Julia pomaga jej i zabiera ją do szpitala. Próbując powiadomić Jacea o sytuacji dowiaduje się, że chłopak trafił do aresztu, więc wyciąga go z tej sytuacji. Sjana gdy dowiaduje się co się stało z ich dzieckiem wpada w depresję, obwinia się za wszystko, widzi jak Jace obwinia siebie i mimo ogromnych starań nie udaje jej się zapanować nad emocjami. Znów zaczyna przyjmować leki jednak często je odstawia co pogarsza jej stan. Widzi też jak Jace się stacza i oboje nie mają siły i motywacji by przez to przebrnąć, kłócą się często. Studio dzięki pomocy Wendy i Josha ogarniają pracownicy.

Eva McGregor: Evka utrzymuje dalekie kontakty z siostrą, widują się jedynie w CH gdy mają przerwę w pracy lub po pracy, jednak nie są super przyjaciółkami. W święta Eva razem z Willem odwiedzili Joy i jej dziewczynę, ale to by było na tyle z rodzinnych imprez. Eva co jakiś czas odwiedza Emi w LA, bardzo lubi te wyjazdy na stare śmieci. Dzięki Willowi dziewczyna zyskała nieco na pewności siebie i przy współpracy szefa wzięła udział w kilku zawodach, w jednych nawet zajęła 3 miejsce! Więc przy motywacji szefostwa i Willa częściej trenuje. Will to jej książę z bajki więc ich miłość kwitnie. Eva stała się dojrzalsza i bardziej odpowiedzialna, chce zadowalać Willa więc poduczyła się w gotowaniu.
_________________
Julia Coopland (17/07/93) NC manager|| Eva McGregor (20/01/01) Licealistka

Phone & Home|| Phone&Home
Joshua Walker (07/08/86) Chirurg || Sjana Moore (01/01/90) See Moore owner

home / phone || Home & Phone
 
     
Julia Grace 


Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 17897
Wysłany: 2020-12-14, 17:56   

PRZESKOK OD KOŃCA SIERPNIA 2020 DO POCZĄTKU STYCZNIA 2021


Julia Coopland: Nowa firma Julki rozwijała się dość powoli, dziewczyna totalnie nie miała do tego zapału szczególnie, że cała ta sprawa z Jo pochłonęła jej całą uwagę a na dodatek jeszcze musiała wyciągać Jacea z pierdla... robiła sobie podśmiechujki, że powinna zostać adwokatem a nie managerem i właścicielką firmy. Gdy Jo wyszła z więzienia, Jula starała się spędzić z nią i z Cami nieco czasu, tęskniła za nimi bardzo więc próbowała nadrobić ten czas. Kwestia dziecka znów zaniknęła pomiędzy nią a Ryanem. Cóż... wszystko w swoim czasie? Wyszły też kłótnie znów przez Sjanę, którą Ryan próbował ogarnąć po tym jak Jula zajmowała się uwolnieniem Jacea. Kurde, ciągle mieli o to spiny :( i Julce zaczynało już brakować argumentów.


Joshua Walker: Po przeprowadzce do nowego domu wszystko ruszyło z kopyta! Josh pracował na pół etatu w szpitalu i pół w klinice, robił doktorat i zajmował się ukochaną <3 starali się tak układać grafiki by mieć czas dla siebie nawzajem. Potrzebowali kasy, więc nie było łatwo, ale spłacili już 5 rat i dalej mieli za co żyć! Więc pełen sukces. Co jakiś czas udało im się wyjechać za miasto chociażby do stadniny by się zresetować, ale większość czasu poświęcali i tak swojej działce i meblowaniu domu. Gdy Jace został aresztowany bezskutecznie starali się dotrzeć do Sjany. Całe szczęście, że Jace wyszedł i udało im się spędzić wspólnie sylwestra.

Sjana Sherwood: Sjana pod koniec sierpnia otrzymała propozycję współpracy z jedną z gazet podróżniczych dzięki czemu wraz z Jaceem wyjechali do Afryki na miesiąc. Praktycznie cały wrzesień spędzili na podróżowaniu no i Sjana na pracy fotografa. Dzięki temu nieźle zarobiła i zyskała na popularności. Po wernisażu, który odbył się pod koniec października otworzyła wystawę w swoim studio i dotarło do niej, że potrzebuje większej przestrzeni dlatego też listopad spędziła na poszukiwaniu nowego miejsca pod swoje studio. Oczywiście cały czas była mocno zapracowana, ale znajdowała czas dla swojego męża z którym starała się spędzać możliwie jak najwięcej czasu. W międzyczasie spotykali się z Joshem i Wendy, Kevinem oraz z Infinity i Theo. W połowie listopada Jace został aresztowany za udział w nielegalnym hazardzie co załamało Sjanę. Wiedziała, że to nic takiego, ale dla Jacea to już była czerwona kartka i wizja tego, że jej mąż spędzi resztę życia w pierdlu była traumatyzująca. Do czasu aż Julia nie pomogła wyciągnąć Jacea z więzienia Sjana zamknęła się sama ze sobą w mieszkaniu i nie chciała kontaktu z kimkolwiek. Załamała się, a fakt, że Julia mogła więcej pomóc jej mężowi niż ona sama sprawił, że dziewczyna poczuła się bezwartościowa. Jako, że Wigilię planowali spędzić z Wendy i Joshem, ale Jace dopiero co wyszedł z więzienia to spędzili ją sami. Tydzień po powrocie Jacea Infinity przyprowadziła im psa - dalmatyńczyka, który miał zostać u nich tylko na chwilę by zająć czymś Sjanę..., ale został już na stałe. W Sylwestra całą ekipą byli u Josha i Wendy.

Eva McGregor: po śmierci kierownika Eva bardzo starała się by w firmie wszystko działało jak powinno jednak niestety pomimo szczerych chęci miała ciągłe spiny z nowym kierownikiem. Chodziła zdenerwowana i jakaś rozdrażniona. Do tego stopnia, że jak przyszła raz w odwiedziny do Willa na lunch i spotkała tą nową panienkę, która miała do niej jakieś sapy o strój to wdała się w bójkę :D nikt jej nie zabroni chodzić w podartych jeansach!! Na szczęście szybko je rozdzielono no i później Evka miała burę o to w domu. Trudno. Wigilię spędzili z rodzicami Willa, a drugi dzień świąt z Joy i Ami. Na sylwestra wyjechali w góry, Eva odebrała ten zaległy urlop co jej się przydało.
_________________
Julia Coopland (17/07/93) NC manager|| Eva McGregor (20/01/01) Licealistka

Phone & Home|| Phone&Home
Joshua Walker (07/08/86) Chirurg || Sjana Moore (01/01/90) See Moore owner

home / phone || Home & Phone
 
     
Julia Grace 


Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 17897
Wysłany: 2022-04-25, 18:21   

PRZESKOK OD PAŹDZIERNIKA 2021 DO MAJA 2022


Julia Grace: Po uspokojeniu sprawy i zwolnieniu Julki z oskarżeń udała się w końcu z Ryanem na wymarzone wakacje, więc nie było ich dobry miesiąc na przełomie roku, święta i sylwestra spędzili na Filipinach smażąc się na gorącym piasku. Mieli super pogodę i taki swój mini miesiąc miodowy. Po powrocie wrócili do pracy i swojego sielankowego życia. Julka dużo grała na pianinie, obie firmy dobrze prosperowały. Brała czasem na weekend czy dzień Cami. Kochała to małe, ale coraz większe stworzonko <3

Sjana Moore: Po tym jak okazało się, że jej lekarz uzależnił ją od leków zaczęła brać prochy - zaopatrywała się u Matta bo Jace to pajac. Na początku dawkowała sobie małe ilości tylko po to by jakoś przeżyć dzień bez bólu, którego miała serdecznie dość, ale wiadomo jak to z nałogiem z czasem zaczęła brać coraz większe dawki. Cały ten czas ukrywała to przed wszystkimi - w dzień jechała na ostatkach sił, ale z dobrym humorem, a nocami umierała. Na szczęście mieszkała sama i mogła sobie na to pozwolić. Cały czas kontynuowała znajomość z Theo, są friends with benefits i ogólnie gdyby nie to, że straciła panowanie nad swoim życiem i wpadła w wir imprez to pewnie byliby już razem... . Z pewnych źródeł dowiedziała się, że Monica od której wynajmuje mieszkanie jest tą samą laską, z którą Jace ją zdradził, więc ukartowała spotkanie w mieszkaniu w LA i tam pobiła dziewczynę. Mimo prochów dalej nie potrafiła sobie poradzić z tym rozstaniem i musiała się odegrać na dziewczynie. Po tej akcji znów wróciła do zabawy, spotykała się wieczorami z Charliem, z którym odnowiła relację. Z Kevinem pogorszyła stosunki, nie są już przyjaciółmi.

Eva McGregor Will mieszkał z Evką i coraz lepiej się im układało, wyjechali sobie na Święta i Sylwestra do Europy na taki Eurotrip po stolicach, doskonale się bawili itp.. Więc w końcu zdecydował się na kolejny krok w ich związku.. Postanowił się oświadczyć.. Wtajemniczył w to ofc swoją siostrę, jednak odradzała mu to wszystko, a jak się później okazało miała rację.. Kupił wielki brylant, zorganizował fancy kolację w Walentynki, dla całej swojej rodziny oraz siostry Evki i oświadczył się przed wszystkimi. Nie spodziewał się tego, że mu odmówi, a tak właśnie zrobiła.. Wykrzyczała mu, że w ogóle jej nie zna i wyprowadziła się z ich mieszkania.. Will załamał się tym totalnie, przez kilka dobrych dni nie wychodził z domu, olał nawet firmę, jego pracownicy byli tym nieco przerażeni, bo jednak nigdy tak nie robił.. W końcu ogarnął się na tyle, że chodzi do pracy, ale jakoś tak, jakby coś w nim zgasło, więcej pije.. i stracił formę..

Joshua Walker: Zaczął prowadzić zajęcia dla grupy studenckiej, w której okazało się, że była dziewczyna z niezdiagnozowanymi zaburzeniami. Dziewczyna zakochała się w Joshu, a gdy ten odkrył, że zaistniała taka sytuacja zrezygnował z prowadzenia zajęć dla tej grupy co wywołało w dziewczynie nagły atak. Josh ją uspokajał w sali, w której byli sami, a dziewczyna wiedząc, że to jej jedyna szansa rzuciła się na niego i zaczęła całować. Gdy Josh jej przerwał i kazał się uspokoić ta zaczęła krzyczeć i wrobiła go w molestowanie. Niestety wszyscy sprzeciwili się jemu i został o to oskarżony. Miał rozprawę w sądzie. Na szczęście Wendy była po jego stronie. Zrezygnował z pracy na uczelni, ale sprawy nie odpuścił i po wielu rozprawach udało mu się wygrać za co dostał sporo pieniędzy, dzięki którym spłacili kredyt zaciągnięty na grunty. W związku ogólnie było dobrze. Po tym jak zrezygnował z uczelni miał więcej czasu dla Wendy i psów.
_________________
Julia Coopland (17/07/93) NC manager|| Eva McGregor (20/01/01) Licealistka

Phone & Home|| Phone&Home
Joshua Walker (07/08/86) Chirurg || Sjana Moore (01/01/90) See Moore owner

home / phone || Home & Phone
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 6